kızılcahamam şehir içi nakliyat

Ankarayenicagnakliyat.com İşte profesyonel evden eve nakliyat hizmetimiz bu şekilde gerçekleşmektedir. Her zaman hasarsız ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunarak kaliteli nakliye firmaları arasında yer almaktayız. Ankarayenicagnakliyat.com İnsanlarımız nakliye şirketimiz ile taşındığında asla sorun ve problemlerle karşılaşmadan uzman taşımacılık hizmeti alacaklardır.
Ankarayenicagnakliyat.com Bu detaylar taşınmanın en temel noktalarını oluşturmaktadır.Ekspertizimiz bu incelemeleri yaparak müşterimize detaylı olarak bilgilendirme yapılarak, firmamızın da nezdinde uygun bir taşımacılık fiyatı sunulur. Ankarayenicagnakliyat.com Müşterimiz tarafından fiyat kabul gördüğünde sözleşme imzalanarak taşımacılık hizmetimiz resmiyete dökülür. Anlaşmada belirtilen saat ve tarihte taşınmanın yapılacağı adreste oluruz. 5 Kişilik ekibimiz ile müşterimizin gözetiminde taşınma işlemine başlamış oluruz. Ankarayenicagnakliyat.com Marangozcumuz ve tesisatçımız mobilya ve beyaz eşyaların sökülmesini profesyonel olarak gerçekleştirir. Eşyaların hepsi titiz ve temiz bir işçilik ile ambalaj ve paketlemesi yapılarak hasar görmesi engellenmiş oluruz. Küçük boyutlu eşyalarda kutulara köpük ve kağıtlarla korunaklı olarak yerleştirilerek bantlanır. Ankarayenicagnakliyat.com Küçük katlarda taşıma elemanlarımız eşyalarınızı nakliye aracımıza sırtlarında taşımaktadır. 15,20,30.Katlarda ise modüler asansör kurulumu yapılarak eşyalar nakliyat aracımıza direk olarak hızlı ve hasarsız olarak indirilir. Ankarayenicagnakliyat.com İstifçi elemanımız indirilen eşyaların üzerindeki açıklayıcı notlara bakarak eşyaları hasar görmemesi ve öncelik bakımından aracımıza yerleştirmesini yaparak aracın seyir halinde iken sarsılma ve sürtünmeden kaynaklı eşyaların hasar görmesini engellemiş olur.Aracımız belirtilen adrese doğru rotaya uygun bir şekilde yola çıkar. Ankarayenicagnakliyat.com Nakliye aracımız belirtilen adrese geldiğinde ekibimiz aynı disiplin ve dikkat ile araçtaki eşyaları yeni eve taşımaya koyulurlar. Eşyalar ambalaj ve paketlerinden ayrılarak müşterimiz nezdinde istenilen noktalara dizaynı gerçekleştirilir. Ankarayenicagnakliyat.com Tesisatçımız ve marangozcumuzda mobilya ve beyaz eşyaların birleştirilmesini yaparak işimizin tamamlanmasını sağlar. Ankarayenicagnakliyat.com Müşterimizin kontrolü ile memnuniyeti sağlandıktan sonra anlaştığımız taşımacılık ücretini talep ederiz ve oradan ayrılırız.
Ankarayenicagnakliyat.com Kızılcahamam ilçemizde sunduğumuz evden eve nakliye hizmetimiz bu şekilde gerçekleşmektedir.Yıllardır nakliyat sektöründe kalitemiz gereği insanlarımıza hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti ve hasarsız taşımacılık ilkesine göre sunmaktayız
http://www.ankarayenicagnakliyat.com/kizilcahamam-nakliyat.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *